Zumoval S.L.

Zumoval S.L.

Stránky výrobce: www.zumoval.com

Společnost ZUMOVAL S.L. je kvalitním výrobcem automatických lisů na citrusy, již od roku 1991. Spolehlivým lisovacím systémem a vysoce kvalitní úpravou strojů se značka ZUMOVAL S.L. stala jednou z nejvýznamnějších ve svém oboru.

Sortiment automatických lisů na citrusy splňuje potřeby a požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Zařízení značky ZUMOVAL S.L. jsou plně automatické, jednoduché na ovládání a vyznačují se snadným čištěním a údržbou. Jsou spolehlivým partnerem pro všechna restaurační a stravovací zařízení.

Všechny modely ZUMOVAL S.L. jsou vyrobeny z vysoce odolného a kvalitního materiálu. Zařízení mají oproti konkurenčním modelům silný motor 0,75 Hp a převodovku z oceli.

Díky své unikátní konstrukci nedochází k lisování kúry během zpracování pomerančů, a tím lisy ZUMOVAL S.L. produkují pouze čistou dužinu. To zajišťuje nejvyšší kvalitu a čistotu šťávy, která je plná chuti a bohatá na vitamíny.

K modelům značky ZUMOVAL S.L. patří nejmenší modely MINIMAX s ručním dávkováním a MINIMATIC s automatickým podavačem, které jsou vhodné do kaváren nebo menších provozů.

Mezi středně rychlé modely se řadí modely BASIC s ručním dávkováním a BIGBASIC s ručním dávkováním. K velmi oblíbeným modelům patří lisy na citrusy TOP s automatickým podavačem a FASTTOP s automatickým podavačem, které se vyznačují nejvyšším výkonem.

Všechny modely značky ZUMOVAL S.L. lze kombinovat různými pojízdnými podstavci v kombinaci s příslušenstvím.

 

Kategorie, ve kterých vám nabízíme produkty tohoto výrobce